Kad akys neregėtų, ausys negirdėtų, tai ir širdies nesopėtų… 

  Pritrūkai idėjų kaip macniai praleisti laiką su šeima, bičiuliais, kolegomis? Basapėdė kviečia į kitokius edukacinius užsiėmimus, kur galėsite – čirškėti, kurti, gaminti, susipažinti, išgirsti, įkvėpti, ir daug malonumų pajausti.

  Džiaugsimės praturtinę Jūsų poilsį pas mus.

Pajausk meno prisilietimą

  Kviečiame į kelionę po meno pasaulį leistis kartu su architekte – menininke Birute Pečiūraite – Baltuškiene. Čia jūs galėsite pasirinkti vieną iš kelių krypčių:

 Linijinis piešimas

Laisvas nėrimas į chaotiškų linijų piešimą užmerktomis akimis, o atsimerkus darnus spalvų parinkimas, visada maloniai nustebina. 

 Paveikslas pagal norus

Tarsi dėliojant lego kaladėles raminantis juoda balta paveikslo sukūrimas pagal savo viziją.

 Magnetukai iš gamtos

Jaukus ir šiltas “sekreto” su pačiais mažiausiais ir ne tik, sukūrimas iš augalų. Šiuose magnetukuose gyvens jūsų pačių surinkti ir čia pat išdžiovinti augaliukai. Juose gyvenantys vasaros prisiminimai dar ilgai  jus džiugins jūsų namuose.

 Nepaprasta dovana

Linksmas, nuotaikingas ir geranoriškas jūsų ir jūsų draugo emocinis portretas.
Čia suguls pačios gražiausios mintys ir  žodžiai, kurie visada pradžiugins ir maloniai nustebins.

Kulinariniai šedevrai

Šviežių ir spalvotų, tarsi lietuviška pieva makaronų gamyba savo rankomis. Spalvos išgaunamos tik daržovių ir prieskonių pagalba.

Keliaukime skirtingais meno keliais, pajuskit skirtingą jo alsavimą. Tu tikrai gali.

Susipažinkite su senovine fotografija

   Kviečiame kartu su senovinės fotografijos entuziastu, fotografu Gintu atskleisti keleta fotografijos paslapčių ir įsiamžinti taip, kaip tai darė mūsų senoliai…

 Galėsite atsistoti prieš senovinį dumplinį fotoaparatą ir palau-kus penkias minutes įsiamžinti momentinėje fotografijoje, vadina-mojoje  „penkiaminute“.

    Kūrybinese dirbtuvėse Gintas parodo, kaip pasidaryti Camerą obscurą. Galbūt norėsite išbandyti Ciano-tipiją. Šiuo fotografinio vaizdo gavimo būdu gaunamas įvairaus tamsumo mėlynas atspaudas, kuriame išryškėja baltas piešinys iš sudėtų augalų, smulkių daiktų ar medžiagų.

Keliaukite šilko takeliu

   Teptuko prisilietimas prie šilko lyg pasimatymas, jaudinantis ir nenu-spėjamas kas bus toliau. Kviečiame patapyti ant švelnaus plonyčio šilko…

  Galėsite išbandyti marginimo būdą “shibori” ant šilkinio šalikėlio ar skarelės. Lankstyk, rišk, suk, vyniok savo mintį…

   O gal Jums įdomu šilką išmarginti kaip margutį su karštu vašku, gal su augalais? Visai šiuolaikiškai?

   Artėjant šventėms bus smagu dovanoti savo išpieštą atviruką. Užsiėmimo metu išpiešto šilko gabaliukai yra įtvirtinami į atviruko šablonus.

   Tad kviečiame į kelionę šilko takeliu…