Kad akys neregėtų, ausys negirdėtų, tai ir širdies nesopėtų… 

  Pritrūkai idėjų kaip macniai praleisti laiką su šeima, bičiuliais, kolegomis? Basapėdė kviečia į kitokius edukacinius užsiėmimus, kur galėsite – čirškėti, kurti, gaminti, susipažinti, išgirsti, įkvėpti, ir daug malonumų pajausti.

  Džiaugsimės praturtinę Jūsų poilsį pas mus.

Susipažinkite su senovine fotografija

   Kviečiame kartu su senovinės fotografijos entuziastu, fotografu Gintu atskleisti keliata fotografijos paslapčių ir įsiamžinti taip, kaip tai darė mūsų senoliai…

 Galėsite atsistoti prieš senovinį dumplinį fotoaparatą ir palau-kus penkias minutes įsiamžinti momentinėje fotografijoje, vadina-mojoje  „penkiaminute“.

    Kūrybinese dirbtuvėse Gintas pa-rodo, kaip pasidaryti Camerą obscurą. Galbūt norėsite išbandyti Ciano-tipiją. Šiuo fotografinio vaizdo gavimo būdu gaunamas įvairaus tamsumo mėlynas atspaudas, kuriame išryškėja baltas piešinys iš sudėtų augalų, smulkių daiktų ar medžiagų.

Keliaukite šilko takeliu

   Teptuko prisilietimas prie šilko lyg pasimatymas, jaudinantis ir nenu-spėjamas kas bus toliau. Kviečiame patapyti ant švelnaus plonyčio šilko…

  Galėsite išbandyti marginimo būdą “shibori” ant šilkinio šalikėlio ar skarelės. Lankstyk, rišk, suk, vyniok savo mintį…

   O gal Jums įdomu šilką išmarginti kaip margutį su karštu vašku, gal su augalais? Visai šiuolaikiškai?

   Artėjant šventėms bus smagu dovanoti savo išpieštą atviruką. Užsiėmimo metu išpiešto šilko gabaliukai yra įtvirtinami į atviruko šablonus.

   Tad kviečiu į kelionę šilko takeliu…

Pažinkite save su numerologija

  Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. Skaičiai, su kuriais žmogus susiduria gyvenime, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą.

  Sertifikuota numerologė Lina iš gimimo datos skaitmenų, vardo, pavardės – tai pavertus atitinkamais skaičiais, nusako žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išaiškina, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai. Tai galima  pritaikyti savo ateičiai priimant svarbius gyvenimo sprendimus.

Ramus poilsis kitaip!